Jdi na obsah Jdi na menu
 


Thermage ultera

Thermage ultera : 

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence?

Řešením je světová novinka v metodách omlazování – procedura zvaná termáž. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě.

Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.​

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let.

Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků,,jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.

 

Jak to probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které  indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.

 

Radiofrekvenční lifting obličeje:

Nejúčinnější metoda pro omlazení pokožky bez použití skalpelu.

Díky této metodě bude vaše pokožka mít: větší pružnost, výrazně vyhlazené vrásky, zmírněné projevy ochablé a povislé pleti.

Ošetření využívá lokálního zvýšení průtoku krve. Díky tomu se zlepšuje zásobování kyslíkem, které má za následek nastartování a posílení přirozených regeneračních procesů. Tvoří se nová kolagenová vláknaKolagen je odpovědný za pružnost pokožky, jeho tvorba zvyšuje celkovou vitalitu pleti. Díky liftingu budete mít pleť omlazenou, čistou a vitálnější.

 

Laserová lipolýza.

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Princip této neinvazivní metody, pocházející ze Spojených států amerických, spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru.

Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek zmenšení milionů  tukových buněk, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, což bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza dokáže velmi efektivně napomáhat ke zlepšení a odstranění celulitidy.

Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, minimálně 3 litry tekutin denně.​

Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

 

Bělení zubů.

Toužíte po zářivě bílých zubech? Dnes už nemusíte podstupovat bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ani se objednávat k zubaři. Marety estetic s. r. o. je jedinou kosmetickou společností s certifikací od Ministerstva zdravotnictví České republiky pro zesvětlení chrupu. Bělení zubů provádíme pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory s sebou nenese žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt

Salon Silvia

Mladá Boleslav
Dukelská 1311

Reservanto